Top 5 gadżetów reklamowych na targach i konferencjach

Podczas targów i konferencji, jedną z ważniejszych rzeczy jest odpowiednia reklama naszej firmy. Oprócz dobrego zaprezentowania świadczonych usług czy produktów, warto również ułatwić klientom oraz kontrahentom zapamiętanie marki. Właśnie w tym celu wykorzystujemy gadżety reklamowe. Jakie powinny one być i które warto wziąć pod uwagę? Odpowiadamy w artykule.

1. Torba bawełniana

Lubianą i bardzo popularną rzeczą stały się kilka lat temu torby bawełniane. Nosimy je na zakupy, ale nierzadko zastępują nam również torebki czy plecaki do codziennego użytku. Są wygodne i ekologiczne, dzięki czemu tak chętnie po nie sięgamy. Dlatego warto wykorzystać je do celów reklamowych i umieścić na nich nazwę naszej firmy. Dopasowane gustownie do koloru torby logo, sprawi że będzie ona chętniej noszona, a marka zaprezentuje się wyjątkowo.

2. Ekologiczne długopisy

Długopis z logo firmy jest popularnym i chętnie wybieranym gadżetem reklamowym. Jest to rzecz, która zawsze się przydaje i warto mieć chociaż jeden pod ręką. Niezwykle elegancko prezentują się zwłaszcza te wykonane z metalu. Obecnie, warto również rozważyć umieszczenie swojej reklamy na ekologicznym długopisie papierowym lub bambusowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasza marka ukaże się z dobrej, przyjaznej środowisku strony.

3. Torba papierowa z nadrukiem

Dzisiaj odchodzi się od używania reklamówek plastikowych. Ze względów środowiskowych, większość decyduje się na zastąpienie ich bardziej ekologicznym tworzywem. Torby papierowe z nadrukiem cieszą się popularnością zwłaszcza w branży gastronomicznej. Papierowa torba z logo firmy spełnia dwa podstawowe elementy: jest użyteczna oraz prezentuje się niezwykle estetycznie.

4. Podkładki pod mysz z logo

Podkładka pod mysz jest uniwersalnym rozwiązaniem reklamowym. Sprawdzi się świetnie zarówno jako upominek dla klientów, jak i pracowników naszej firmy. Zwłaszcza teraz, gdy tak powszechna stała się praca online i home office, warto zadbać o praktyczny i przydatny gadżet reklamowy. Podkładka pod mysz z reklamą, nadaje się do codziennego użytku i pracy. Jej wykonanie, warto zlecić drukarni doświadczonej w produkcji zaawansowanych gadżetów reklamowych, jak np. Nadruki Reklamowe.

5. Balony reklamowe

Balony z nadrukiem to przedmioty, które przydadzą się zwłaszcza podczas targów czy firmowych imprez. Wykorzystane jako element zdobiący w dużej ilości, wyglądają po prostu imponująco. Dlatego, jeżeli zależy nam, aby logo naszej firmy zapadło w pamięci oraz wyglądało efektownie, balony z nim są odpowiednim rozwiązaniem.