Skuteczna reklama w atrakcyjnej cenie

Pomimo upływu lat i powstania wielu nowych form reklamy, to właśnie porządnie wykonane banery reklamowe wciąż postrzegane są jako jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych nośników. Nic więc dziwnego, że każdego dnia korzystają z nich firmy, które chcą zainteresować potencjalnych klientów swoimi produktami, usługami, promocjami lub wydarzeniami. Warto jednak pamiętać, że tylko dobrze wykonany baner reklamowy ma sens, ponieważ w przeciwnym razie już po kilku miesiącach trzeba będzie wymienić go na nowy ze względu na utratę kolorów, co generuje niepotrzebne koszty.

  1. Jaki powinien być dobry baner reklamowy?
  2. Popularne banery reklamowe
  3. Gdzie zamówić reklamowe banery w najlepszych cenach?

Na szczęście porządne reklamowe banery wcale nie muszą narażać klientów na wysokie koszty, szczególnie jeżeli skorzystają z oferty firmy, która specjalizuje się w takich rozwiązaniach. Drukomat to miejsce, w którym można zlecić kompleksowe usługi związane z drukiem wielkoformatowym, do których zalicza się między innymi druk banerów. Firma oferuje kompleksowy wybór materiałów oraz rozwiązań, co pozwala klientom wybrać produkt zgodny z ich rzeczywistymi potrzebami i budżetem.

Jaki powinien być dobry baner reklamowy?

Taka reklama zewnętrzna może przynieść doskonałe efekty i to niezależnie od branży pod warunkiem, że baner będzie spełniał kilka istotnych kryteriów. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby baner (zarówno baner jednostronny, jak i baner dwustronny) był dobrze widoczny i przyciągał uwagę. Oznacza to konieczność odpowiedniego dobrania rozmiaru tekstu, koloru, grafik i wielu innych elementów. Z tego powodu zawsze warto skontaktować się ze specjalistami od banerów i przed zleceniem wydruku poprosić o ocenę projektu. Często popełnianym błędem jest również zamieszczanie zbyt wielu informacji na banerze. Ta forma reklamy musi zawierać krótką informację podaną w przystępnej formie, aby mogła dotrzeć do odbiorców, którzy będą w pobliżu przechodzili lub przejeżdżali autem. Im więcej treści znajdzie się na reklamie, tym trudniej będzie ją zapamiętać potencjalnym klientom.

Popularne banery reklamowe

Wybór konkretnego formatu powinien zależeć przede wszystkim od tego, gdzie ktoś planuje powiesić nowy baner. Takie reklamy sprawdzają się między innymi na dedykowanych ramach lub na ogrodzeniach. Wśród najczęściej zamawianych formatów znajdują się między innymi 200 x 100 cm, 300 x 100 cm oraz 400 x 150 cm, ale w razie potrzeby klient może zamówić baner wykonany zgodnie z podanymi przez niego wymiarami.

Kolejnym krokiem podczas składania zamówienia jest wybór wykończenia, co obejmuje również rozstaw oczek. Stalowe oczka mogą zostać rozmieszczone co 25, 30 lub 50 centymetrów. Niezależnie więc od tego, jakie rodzaje banerów reklamowych są potrzebne, najłatwiej można je zamówić online. Dodanie plików i opłacenie zamówienia zajmuje zaledwie kilka minut. Klient może dodatkowo skorzystać z dokładnego sprawdzania pliku, dzięki czemu baner powlekany zostanie na pewno prawidłowo wydrukowany. 

Gdzie zamówić reklamowe banery w najlepszych cenach?

Na stronie www.drukomat.pl można zamówić wszystkie wspomniane rodzaje banerów, a także wiele innych formatów oraz produktów. Warto więc zapoznać się z tą ofertą, szczególnie jeżeli komuś zależy na dobrej jakości i atrakcyjnej cenie. Korzystając ze wspomnianej oferty, można zyskać naprawdę skuteczną reklamę, która się szybko zwróci. Podczas składania zamówienia można wybrać, czy klientowi zależy na ekspresowej realizacji. Jest to duże udogodnienie dla osób, które zamawiają banery na ostatnią chwilę i nie mogą sobie pozwolić na żadne opóźnienia. Dodatkowo klienci mogą korzystać z darmowej dostawy, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów.

artykuł sponsorowany