Samochód na minuty – gdzie i jak wynająć w Trójmieście?

Trójmiasto to jeden z ośrodków miejskich w Polsce, gdzie dostępna jest usługa polegająca na wynajmie aut na minuty. Carsharing, bo o nim tu mowa, cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Auta na minuty w Trójmieście – gdzie wynająć?

Decydując się na wynajęcie samochodu na minuty w Trójmieście, trzeba w pierwszej kolejności znaleźć odpowiednią firmę świadczącą tego typu usługę. Najszybszym źródłem informacji na ten temat jest oczywiście internet. Najważniejsze jest to, aby oferta danego operatora odpowiadała konkretnym wymogom pod względem zawartości i ceny. Trzeba więc sprawdzić, jakie samochody składają się na flotę wybranego usługodawcy oraz jakie stawki proponuje on klientom. Duże znaczenie ma również ilość punktów obsługiwanych przez taką firmę na terenie Trójmiasta. Należy bowiem pamiętać o tym, że auta można odbierać i zostawiać jedynie w miejscach wyznaczonych przez operatora usługi.

Auta na minuty w Trójmieście – jak wynająć?

W celu wynajęcia auta na minuty trzeba zainstalować na smartfonie aplikację PANEK CarSharing lub innego usługodawcy. Rejestracja w aplikacji zajmuje parę chwil – wymagane są przy tym prawo jazdy oraz karta kredytowa. Po aktywowaniu konta klienta można zacząć korzystać z usługi. Aplikacja pokazuje wolne samochody. Jest też niezbędna do uruchomienia pojazdu oraz zakończenia usługi. Jak więc zatem widać, prosta obsługa i wygoda to największe zalety, jakimi wyróżnia się car sharing. Trójmiasto ma pod tym względem na tyle atrakcyjną ofertę, że każdy, kto zechce z niej skorzystać, znajdzie wariant dla siebie.

Auta na minuty w Trójmieście – dlaczego warto?

Na wypożyczanie samochodów na minuty warto zdecydować się z paru powodów – głównie dlatego, że zapewniają one komfort poruszania się po mieście bez konieczności ponoszenia licznych wydatków, jakie wiążą się z posiadaniem auta na własność. Kierowca nie martwi się o tankowanie, ubezpieczenie oraz serwis. Płaci jedynie za pokonany dystans oraz za czas przejazdu.