Regały Magazynowe – Nowe i używane, dostępne od ręki!

Planując przestrzeń do przechowywania towarów dla sklepu lub hurtowni, niezbędne okazują się solidne meble do magazynu, czyli regały magazynowe. Jak wybrać odpowiedni system, dopasowany do potrzeb wnętrza i specyfiki produktów?

Rodzaje regałów magazynowych

Wysokiej jakości regały magazynowe oferowane są w różnych wariantach. Dzięki temu z łatwością możesz je dopasować do charakteru przechowywanych towarów oraz wielkości pomieszczenia, które pełni funkcję magazynu.

Istotne znaczenie ma wielkość składowanych towarów. Regały magazynowe – metalowe / półkowe są przewidziane głównie do przechowywanie niewielkich produktów, które nie wymagają składowania na paletach. Z drugiej strony, na rynku funkcjonują również regały paletowe. Zapewniają swobodny dostęp do wszystkich palet i są często wykorzystywane w magazynach wielkopowierzchniowych.

Popularne regały magazynowe

Do najpopularniejszych modeli należą regały magazynowe amRACK, które zapewniają komfortowy dostęp do przechowywanych towarów. Są bezpieczne, solidne i sprawdzą się w różnych rodzajach pomieszczeń. Wyróżniamy regały:

  • Tradycyjne, które mogą zostać ustawione praktycznie w dowolnym miejscu
  • Narożne, dzięki którym możemy znacznie zaoszczędzić przestrzeń magazynową; ustawia się je w narożnikach
  • Sklepowe, umożliwiające nie tylko składowanie, ale również ekspozycję towarów
  • Modułowe, czyli regały magazynowe z funkcją rozbudowy. Są to między innymi rozwiązania dla sklepów i hurtowni wielkopowierzchniowych.

Gdzie kupić regały magazynowe?

Gdzie możesz najkorzystniej kupić regały magazynowe – nowe, używane, dostępne od ręki? Sprawdzonym i godnym zaufania dystrybutorem jest firma amRACK, której ofertę można znaleźć w internetowym katalogu: https://amrack.pl/regaly-magazynowe/. Przeglądając zamieszczone tam ogłoszenia na regały magazynowe, z pewnością znajdziesz rozwiązania dla siebie.

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny pozwalają dopasować regał do rodzaju przechowywanych towarów, wielkości pomieszczenia oraz planowanego wykorzystania. Eksperci amRACK mają wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia zapewniają Klientom fachowe wsparcie i doradztwo.