Producent stojaków reklamowych – jakiego wybrać?

Prezentowanie towaru na spersonalizowanych stojakach ekspozycyjnych daje dodatkową możliwość reklamy towarów. Wybór takiego stojaka potrafi jednak sprawić niemało problemów, bo choć jest on tylko nośnikiem, to jego wygląd oraz funkcjonalność będą wpływać na odbiór promocji przez konsumentów. Czym zatem kierować się przy jego zakupie?

Najważniejsze kryteria wyboru producenta

Wielu klientów koncentruje się głównie na cenie szukając najtańszych rozwiązań. W przypadku stojaków reklamowych warto znaleźć kompromis między przystępną ceną a dobrą jakością wyrobu, i właśnie u dobrych producentów najłatwiej o taki zakup. Istotnym kryterium jest także wygląd stojaka – stalowe modele sprawdzą się w każdym wnętrzu, są bardzo eleganckie i do tego praktyczne, łatwo utrzymać je w czystości i dobrej formie przez długi czas.

Stojaki różnią się od siebie designem, i pod tym względem producent również powinien mieć wiele do zaoferowania swoim klientom. W cenie są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym poprawiają się parametry stalowych wyrobów, ich wygląd oraz funkcjonalność – u najlepszych producentów korzysta się z nowych technologii i maszyn, procesy produkcyjne przebiegają zgodnie z normami ISO, a przy okazji duży nacisk kładzie się na ekologię. Wysokiej jakości stojaki posłużą przez wiele lat nie tracąc swoich pierwotnych właściwości i można będzie poddać je recyklingowi, gdy podjęta zostanie decyzja o konieczności zmiany wyposażenia.

 

Dlaczego warto wybierać stojaki na zamówienie?

Za takim rozwiązaniem przemawia kilka czynników. Pierwszym jest dopasowanie produktu dokładnie do oczekiwań kupującego. Stojak wykonany na zamówienie powstaje na podstawie projektu klienta – ma dzięki temu odpowiednie wymiary, kształt oraz wygląd. W Dabew stojaki produkowane są przez wykwalifikowaną kadrę, przy użyciu najbardziej nowoczesnych maszyn, co daje gwarancję doskonałej jakości, funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa użytkowania oraz zachowania cech użytkowych przez długi czas. Razem ze stojakami można zamówić inne elementy wyposażenia powierzchni handlowej.