Nowoczesne rozwiązania stworzone z myślą o dekarzach

Zawód dekarza, nawet jak na branżę budowlaną jest dość unikalny. Powodem tego jest przede wszystkim to, że każdego roku niewiele osób decyduje się na edukację w tym kierunku. Trendy obserwowane na rynku pracy, i to nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą, pokazują jednak, że popyt na dekarzy jest ciągle wysoki. Ten zawód ma przyszłość i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie dziwi więc fakt, że producenci specjalistycznych sprzętów dodają do swojego asortymentu coraz więcej nowoczesnych rozwiązań dedykowanych właśnie dekarzom.

Wciągarki linowe – czyli sprawdzona pomoc w transporcie pionowym

Tego typu sprzęt działa na zasadzie dźwigu, a z racji swoich niewielkich rozmiarów idealnie sprawdza się w tych miejscach, gdzie brakuje przestrzeni na ustawienie klasycznych podnośników. Poza tym, zaletą wciągarek linowych jest również ich przystępna cena – za kilkanaście tysięcy złoty można mieć naprawdę porządny sprzęt, renomowanej niemieckiej marki, który sprawdzi się na niejednej budowie. Dodatków prosta konstrukcja pomaga w codziennym użytkowaniu wciągarki – sprawiając, że z jednej strony tego typu urządzenie jest banalne w montażu i demontażu, a także niezwykle łatwe w transporcie.

Windy do solarów – praktyczne i szybkie wsparcie

Montowanie solarów na dachach budynków stało się już niemal standardem. Coraz więcej ekip zaczęło więc specjalizować się tylko w tym rodzaju prac. I choć montowanie paneli słonecznych nie wydaje się skomplikowane, pewnych trudności może dostarczać ich transport na wyższe kondygnacje budynków. Szczególnie jeśli materiał ma do pokonania kilka pięter. Wówczas z pomocą przychodzą windy do solarów, które w bezpieczny i szybki sposób pomogą w transporcie paneli na dach.

Dostępne na rynku rozwiązania to kosz do maksymalnie 30 tys. złotych. W tej cenie zyskuj kompletne narzędzie do codziennej pracy, łatwe w obsłudze i szybkie w montażu.

Gdzie kupić profesjonalny sprzęt dla dekarzy?

Każdy sprzęt budowlany, w tym oczywiście i ten dedykowany dekarzom, najlepiej nabyć od sprawdzonego i doświadczonego dostawcy. Szczególnie takiego od lat obecnego na rynku. W takim wypadku najczęściej mamy do czynienia z profesjonalistami, którzy są w stanie doradzić w kwestii najlepszego wyboru, ale również zaoferują wsparcie w postaci specjalnych kursów obsługi, pomagają załatwić formalności związane z odbiorem czy wreszcie świadczą autoryzowany serwis.