Wszystko w jednym miejscu: kompleks sportowo-wypoczynkowy w Żywcu

Centrum Wypoczynku ODYS to całoroczny kompleks wypoczynkowy położony w Beskidach nad brzegiem jeziora Żywieckiego. Obiekt ten zajmuje dwa hektary, jest ogrodzony, oświetlony i w pełni monitorowany. W swojej ofercie posiada 150 miejsc noclegowych, znajdujących się w czterdziestu wygodnych i całorocznych domkach szeregowych. W budynku głównym znajduje się kompleksowe zaplecze gastronomiczne, recepcja, sale do spotkań oraz sala sportowa wyposażona w lustra idealna do zajęć grupowych. Dodatkowo Centrum Odys posiada boisko do siatkówki plażowej, przystań wodną, park linowy i ściankę wspinaczkową.

Hotel od 2014 roku posiada również całoroczną halę sportową, a budynek został tak zaprojektowany by zmieścić  boiska do uprawnia wielu dyscyplin sportowych. W ofercie ośrodka wypoczynkowego z halą sportową mieści się między innymi organizacja wykładów, warsztaty i kursy tańca, zajęcia sztuk walki, turnieje i zawody sportowe czy turnieje gier umysłowych (jak na przykład szachy). Otoczenie gór i jeziora oraz bezpośrednie sąsiedztwo wejść na szlaki pozwalają na idealne połączenie wypoczynku ze sportem. Wyjątkowe położenie tego miejsca gwarantuje mnóstwo atrakcji dla miłośników pieszych wycieczek górskich czy leśnych.

Noclegi w Beskidach jeszcze nigdzie nie były tak wyjątkowe, a to wszystko dzięki dużemu zapleczu sportowemu, infrastrukturze potrzebnej do organizacji imprez plenerowych i szerokiej ofercie kierowanej do grup zorganizowanych. Hotel Żywiec posiada duże zaplecze gastronomiczne i oferuje posiłki z naturalnych składników, przygotowywane przez profesjonalistów w pełni wyposażonej kuchni. Ponad to gwarantuje świeżość wykorzystanych półproduktów nabywanych od lokalnych dostawców. Wybierając Centrum Wypoczynkowe ODYS wspierasz lokalnych producentów żywności. Ośrodek ten jest idealnym miejscem nie tylko na noclegi Żywiec, ale też zorganizowanie konferencji czy szkolenia. Sale spotkań przygotowywane są skrupulatnie według wytycznych, a do dyspozycji pozostaje nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran i rzutnik multimedialny, tablice oraz flipchart. Równocześnie pomocą służy profesjonalny i doświadczony personel. Centrum Wypoczynku ODYS to efektowne miejsce na indywidualny wyjazd, obóz czy kolonię młodzieżową w górach, szkolenie kadry przedsiębiorstwa czy imprezę integracyjną. Położony w atrakcyjnej okolicy zachęca do korzystania z własnych atrakcji jak i atrakcji okolicznych przedsiębiorców: ośrodków jazdy konnej, wyciągi i tereny narciarskie oraz baseny kryte i odkryte.