Nissan – prestiż i komfort jazdy w abonamencie miesięcznym

Nissan to jedna z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych marek na rynku motoryzacyjnym. Auta azjatyckie od całych dziesięcioleci cieszą się zdecydowanie niesłabnącą renomą, gdyż są solidne, dynamiczne oraz nowoczesne – jak cały kontynent. Już teraz można wynająć na dwa lub trzy lata dowolny, prestiżowy samochód produkowany w Azji i cieszyć się jazdą, bez konieczności martwienia się o naprawy, przeglądy czy ubezpieczenia.

Wynajem długoterminowy auta – proste rozwiązanie na beztroską jazdę

Do tej pory najpopularniejszym rozwiązaniem nabycia auta był leasing. Dziś obok leasingu mamy także opcję wynajmu długoterminowego samochodu, który to niesie ze sobą cały szereg korzyści. Wpłacając miesięczny abonament, którego wysokość uzależniona jest od marki i modelu auta, mamy cały pakiet korzyści. Wszystko niemal wliczone jest w tę cenę, w tym ubezpieczenia oraz opieka serwisowa. Nam pozostaje jedynie jeździć – w razie konieczności naprawy auta, zajmą się tym profesjonaliści, a my dostaniemy samochód zastępczy. Wynajem długoterminowy auta skierowany jest zarówno do firm i instytucji, ale i do klientów indywidualnych. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz dla niej dobrej wizytówki w postaci prestiżowego i luksusowego auta, to najem długoterminowy jest najlepszym rozwiązaniem.

Wiele podmiotów na rynku oferuje wynajem długoterminowy Nissan. Decydując się na to otrzymujemy samochód gotowy do jazdy, sprawny i bezpieczny. Wnosimy jedynie za niego miesięczne opłaty, które można zaksięgować jako koszty prowadzenia działalności. Nie martwimy się obsługą auta, a co 3 lata możemy je wymienić na nowe, tej samej marki lub inne.

Przykładowo za około 1500 złotych miesięcznie możemy liczyć na Nissana Qashqai z nowoczesnym pakietem specjalistycznym. Auto to posiada panoramiczne okno dachowe, przeciwmgielne światła LED, podgrzewane fotele, kierownicę i szyby, system I-Key (przycisk uruchamiania silnika + dostęp bezkluczykowy), kamerę 360 z funkcją wykrywania ruchomych obiektów i wiele innych udogodnień dla kierowcy i dla pasażerów. To świetny samochód także dla rodziny.

Nissan – wybierasz jakość

Nissan to bez wątpienia jeden z liderów na rynku automoto. Jest producentem wysokiej klasy aut osobowych, crossoverów, samochodów elektrycznych, aut hybrydowych, pojazdów użytkowych oraz samochodów sportowych i pojazdów Nismo.

Marka pochodzi z Japonii, a jej początków trzeba szukać jeszcze w 1911 roku. Do 2015 roku Nissan wyprodukował ponad 5 milionów pojazdów i jako marka aut jest obecny w przeszło 160 krajach świata. Najbardziej rozpoznawalnymi autami Nissana są Almera, Bluebird, Micra, Primera, Qashgai i wiele innych modeli.

Nissan stawia od lat na to, by jego samochody posiadały i duszę i wyposażone były w najlepszą i najnowocześniejszą technologię. Marka dba o to, by wyposażać swoje modele w coraz to lepsze nowinki, a jedną z takich jest np. inteligentny kluczyk Nissana. Wykrywa on, że zbliżasz się do swojego Nissana, pozwalając odblokować drzwi za dotknięciem przycisku na klamce. A kiedy już wsiądziesz do samochodu, po prostu wciśnij przycisk startu i ruszaj w drogę.