Jak szybko ocieplić poddasze i obniżyć koszty ogrzewania budynku?

Przygotuj się na zimę! Nie zostało dużo czasu, dlatego warto zainteresować się technologią, która pozwoli Ci ocieplić Twój dom w zaledwie kilka godzin!

Nie trać czasu i podejmij działanie – ociepl swój dom, by lepiej przygotować się na nadchodzącą zimę! Pomoże Ci w tym coraz popularniejsza w Polsce technologia – izolacja pianką poliuretanową.

Media każdego dnia informują o tym, że w tym sezonie grzewczym należy przygotować się na najgorsze. Chcesz obniżyć zapotrzebowanie swojego budynku na ciepło i dzięki temu obniżyć koszty ogrzewania? Zainwestuj w skuteczną izolację. Jeżeli dodatkowo zależy Ci na czasie, to zdecydowanie najszybszą technologią izolacyjną dostępną na rynku będzie izolacja pianą poliuretanową.

Dobrzy, doświadczeni specjaliści ocieplą Twoje poddasza w zaledwie kilka godzin – od momentu przyjazdu na miejsce, poprzez wykonanie natrysku, aż po końcowe sprzątanie.

Źródło: https://izolacjapianka.pl/oferta/ocieplanie-poddaszy.html

Poznaj najważniejsze korzyści związane z wykorzystaniem izolacji pianą PUR

Ekonomia

Piana PUR obniża koszty ogrzewania i klimatyzacji nawet o 70% dzięki efektowi zatrzymania energii cieplnej w budynku. Jak już pisaliśmy, jej aplikacja jest zdecydowanie szybsza od tradycyjnych metod i nie potrzebuje stosowania folii paroizolacyjnej, dzięki czemu zyskujesz dodatkowo czas i pieniądze!

Skuteczność

Wybierając izolację pianką PUR uzyskujesz 25 lat gwarancji niezmienności parametrów piany! Co ponad to? Szczelność, trwałość, idealne wygłuszenie i najmniejsza przenikalność cieplna w porównaniu z innymi, popularnymi technologiami dostępnymi na polskim rynku.

Zdrowie

Piana poliuretanowa nie ingeruje w jakość powietrza w Twoim budynku. Co to oznacza? Piana PUR: nie pyli i nie emituje groźnych formaldehydów, jest bezwonna, uniemożliwia rozwój grzybów i bakterii.

Ekologia

Ten punkt pewnie Cię zaskoczył, ale to nie pomyłka! Piana PUR wytwarzana jest ze zużytych butelek plastikowych oraz olejów kukurydzianych i sojowy, a do spieniania stosuje się wodę. Zużyte butelki dostają nowe życie, a Ty niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację!

Jak wybrać odpowiednią firmę do wykonania izolacji pianą PUR?

Istnieje kilka podstawowych zasad, dzięki którym wybierzesz odpowiednią firmę do wykonania twojej izolacji. Warto ich przestrzegać, by uniknąć problemów!

  1. Sprawdź dotychczasowe realizacje – dzięki temu zapoznasz się z efektami prac wykonanych przez daną firmę. Jeżeli już na tym etapie znajdziesz błędy lub bardzo skromne portfolio firmy, to nie będzie to świadczyło najlepiej o jakości wykonywanych przez nich prac.
  2. Zapoznaj się z opiniami klientów – referencje to najlepsza wizytówka każdej firmy. Jeżeli firma, którą sprawdzasz nie posiada w Internecie opinii lub są one w większości negatywne, to dwa razy zastanów się zanim podpiszesz z nimi umowę.
  3. Pojedź na miejsce realizacji – najlepiej zobaczyć na własne oczy jak pracuje dana firma, by przekonać się o jakości ich pracy. Jeśli to możliwe, to dowiedz się gdzie wykonują następną izolację, wsiądź w samochód i przekonaj się na żywo, czy warto podjąć z nimi współpracę!

Podsumowanie

Zima zbliża się wielkimi krokami! Nie zwlekaj i zadbaj o odpowiednią izolację swojego budynku – pomoże Ci w tym izolacja pianą poliuretanową. Jeżeli będziesz przestrzegać wyżej wymienionych zasad, to z pewnością Twój budynek będzie solidnie ocieplony na kilka dekad!