Czy warto kupić Redmi Note 8T marki Xiaomi?

Firma Xiaomi w krótkim czasie zdobyła rynek telefonów komórkowych oferując nowoczesne smartfony w bardzo atrakcyjnych cenach. Jedną z ciekawszych propozycji jest model Redmi Note 8T, który ma ekran o przekątnej 6,3 cala oraz 4GB wbudowanej pamięci RAM.

  1. Najważniejsze informacje na temat Xiaomi Redmi Note 8T
  2. Płacenie telefonem dzięki NFC
  3. Specyfikacja telefonu

Czy jednak jest to sprzęt, którego zakup warto rozważyć? Tego dowiesz się z naszego zestawienia najważniejszych informacji na temat Xiaomi Redmi Note 8T.

Najważniejsze informacje na temat Xiaomi Redmi Note 8T

Popularny smartfon Xiaomi został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665. Wysoką jakość zdjęć gwarantuje specjalnie zaprojektowany aparat, który posiada aż 48Mpix. Smartfon z tyłu obudowy ma łącznie aż cztery oczka aparatów. Oprócz głównego są to aparaty przeznaczone do zdjęć szerokokątnych, makro oraz kamera do głębi. Do tego dochodzi piąta kamera umieszczona z przodu, która sprawdzi się przy rozmowach wideo oraz zdjęciach typu selfie. W celu zapewnienia użytkownikom najwyższego komfortu telefon posiada czytnik linii papilarnych. Dzięki temu łatwo odblokujesz go bez potrzeby wpisywania pinu, a jednocześnie zyskasz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do twoich danych. Warto również wspomnieć o wydajnej baterii 4000 mAh, która zapewni zasilanie na długi czas nawet przy częstym korzystaniu z telefonu. Jeżeli jednak potrzebne będzie naładowanie baterii, zrobisz to w kilkanaście – kilkadziesiąt minut dzięki funkcji szybkiego ładowania.

Płacenie telefonem dzięki NFC

Miłośnicy nowoczesnych technologii z pewnością docenią funkcję NFC. Pozwala ona płacić telefonem we wszystkich miejscach, w których akceptowane są tradycyjne karty bankowe. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie Xiaomi Redmi Note 8T, a będziesz mógł zrezygnować z noszenia portfela. Technologia NFC zapewnia użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, więc możesz być spokojny o swoje pieniądze.

Specyfikacja telefonu

Jeżeli zainteresował cię model Xiaomi Redmi Note 8T, zajrzyj na stronę popularnej porównywarki cen, dzięki czemu będziesz mógł kupić go w najlepszej cenie. Co się natomiast tyczy specyfikacji smartfona, warto jeszcze wspomnieć o wbudowanej pamięci 64 GB (która pozwoli ci przechowywać zdjęcia, aplikacje oraz filmy), opcji dual SIM, możliwości korzystania z zewnętrznych kart pamięci oraz dużej rozdzielczości ekranu. Wynosi ona aż 2340 x 1080, co przekłada się na wysoką jakość oglądanych zdjęć i filmów.