Butelka filtrująca to trwałe, lekkie oraz poręczne rozwiązanie

Butelka filtrująca to trwałe, lekkie oraz poręczne rozwiązanie, które wprowadzi do twojego życia nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu. Zanim przejdziemy do procesu (wymiana filtra w butelce), powiedzmy o możliwościach oraz potencjale, jaki kryje się w butelce wielokrotnego użytku

. Jej głównym elementem jest filtr węglowy (naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka filtrująca to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy (uwolnisz się od kupowania wody butelkowanej ze sklepu), troskę o środowisko (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest woda butelkowana) oraz zapewnienie sobie wygodnego rozwiązania (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką). Butelka filtrująca jest stworzona dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport oraz praktykują zdrowy styl życia. Należysz do tej grupy, a może, chcesz do niej dołączyć? Sięgnij już dziś po to niezwykłe rozwiązanie i zagwarantuj sobie nowe możliwości, gdziekolwiek jesteś.

Wiesz już, co możesz zyskać, aby jednak zagwarantować sobie skuteczność, musisz co miesiąc wymieniać filtr węglowy (butelka jest wielokrotnego użytku, a filtr węglowy to jedyny element, który będziesz musiał wymieniać). Wymiana filtra w butelce krok po kroku:

Krok 1 (wymiana filtra w butelce)

Umyj wszystkie elementy butelki, używając do tego wody o temperaturze do 50 stopni Celsjusza oraz płynu do mycia naczyń. Pamiętaj, że butelki nie należy wyparzać ani myć w zmywarce.

Krok 2

Wypłucz nowy filtr węglowy pod bieżącą zimną wodą przez około 30 sekund. Następnie napełnij butelkę w 2/3 zimną wodą kranową. Umieść i zakręć ustnik z filtrem węglowym.

Krok 3

Energicznie wstrząśnij butelką kilka razy (woda może przybrać szarawy kolor od węgla, niczym się jednak nie przejmuj, to naturalne zjawisko). Następnie wylej wodę do zlewu (możesz również użyć jej do podlania kwiatków) i przepłucz butelkę.

Krok 4

Kolejny raz napełnij butelkę zimną wodą kranową, następnie zakręć ustnik z filtrem węglowym. Mocno naciśnij butelkę, wylewając wodę do zlewu, powtórz proces.

Krok 5

Ponownie napełnij butelkę filtrującą zimną wodą kranową, umieść ustnik z filtrem węglowy i zakręć butelkę. Gotowe! Teraz możesz cieszyć się smaczną filtrowaną wodą kranową.

Jak wygląda wymiana filtra w butelce? Wejdź na stronę youtube.com/Dafi i zobacz wideo przedstawiające cały proces.